Advies nodig? Neem contact op met Celsis

Kunnen wij jou ergens mee helpen?

T: 055 533 45 29

E: info@celsisbv.nl

Seminar: alles wat je moet weten over CO2 als koudemiddel

Ben jij een installateur die, om welke reden dan ook, twijfelt over de overstap van synthetische naar natuurlijke koudemiddelen? We begrijpen je uitdaging. Wij zien ook dat koeltechniek, door trends, ontwikkelingen en wetgeving steeds breder en complexer wordt. Maar wij zijn er om je te helpen mogelijke twijfels weg te nemen. Én je te ondersteunen door de technologie begrijpelijk over te brengen, waardoor natuurlijke koudemiddelen, zoals CO2 makkelijker toegankelijk worden voor jou.

Seminar 24 november 2023

Celsis organiseert op 24 november 2023 een GRATIS seminar waarin we dieper ingaan op de techniek, mogelijkheden en aandachtspunten van COals koudemiddel. Belangrijker nog, hoe jij als installateur met vertrouwen de overstap naar CO2 kunt maken. Dit is wat je te wachten staat tijdens ons seminar.

Programma

Tijdstip
Onderwerp Spreker
09.00 - 09.30 uur
  • Opening en uitfasering f-gassen

Edwin Ernste
Commercieel directeur Celsis

09.30 - 10.45 uur
  • Waarom je niet om de natuurlijke koudemiddelen heen kan
  • Plaats van CO2 binnen de natuurlijke koudemiddelen
  • De voordelen van CO2 als koudemiddel
  • De uitdagingen en overwegingen waar je als installateur mee te maken hebt
  • Hoe maak je de overstap naar CO2?

Peter Staal
Accountmanager CO2 systemen

10.45 - 11.00 uur
  • Pauze
11.00 - 11.30 uur
  • Opleidingsvereisten nodig voor CO2
  • CO2 en wet- en regelgeving

Berry Zumbrink
Docent CO2 gevorderden

11.30 - 12.15 uur
  • De technologie van CO2 koeling
  • De toepassingsgebieden en aandachtspunten van CO2
  • CO2 en de toekomst

Johan van Geeteruyen
Business developer SCM Frigo

12.15 - 13.15 uur
  • Lunch
13.15 - 15.15 uur
  • Golfclinic / 9 holes (optioneel)
  • Na de lunch is er mogelijkheid deel te nemen aan een golfclinic of om zelf te golfen op de locatie

Edwin Ernste
Commercieel directeur Celsis

15.15 uur
  • Afsluiting

Edwin Ernste
Commercieel directeur Celsis

Locatie:
Golf - en Businessclub De Scherpenbergh, Albaweg 43, 7364 CB Lieren

Dit seminar is de ideale kans om te ontdekken hoe je de overstap naar CO2-koeling maakt. Of je je al iets meer hebt verdiept of nog aan het begin staat van je keuzeproces, je verkrijgt door deelname aan dit seminar waardevolle inzichten en de nodigde zekerheid om deze transitie aan te gaan.

Meld je nu snel aan om je plek te reserveren. Wees er snel bij, er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.

Aanmelden

In samenwerking met:

Datum

20 oktober 2023

Terug naar het overzicht