•Koelcapaciteit: 3,2kW
•Verwarmingscapacitieit: 3,4kW
•Koudemiddel: R32
| Serie : | Keyon Wandunit |
|---|---|
| Type : | SIH-12BIK |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Koelcapaciteit : | 3,20 – 3,20 kW |
| Model (binnenunit) : | Wand (hoog) |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 3,40 – 3,40 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Conformiteitscertificaat | 305.36 KB | |
| Installatiehandleiding | 2.2 MB | |
| Gebruikershandleiding | 3.86 MB | |
| Onderhoudshandleiding | 14.98 MB | |
| Overige documenten | 4.2 MB | |
| Spare parts | 190.99 KB | |
| Productspecificatie | 340 KB |
| Serie : | Keyon Wandunit |
|---|---|
| Type : | SIH-12BIK |
| Breedte : | 849 mm |
| Breedte verpakking : | 34,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 12,5000 KGM |
| Diepte : | 215 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Gewicht : | 10,50 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Hoogte : | 289 mm |
| Hoogte verpakking : | 29,0000 CMT |
| Inverter gestuurd : | Ja |
| Kleur : | Wit |
| Koelcapaciteit : | 3,20 – 3,20 kW |
| Lengte verpakking : | 90,0000 CMT |
| Model (binnenunit) : | Wand (hoog) |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 3/8" |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 3,40 – 3,40 kW |