Productomschrijving
Walraven 6223810 Inslagpen met plug
•Sluiting: M8
•Lengte mm.: 100
•Sluiting: M8
•Lengte mm.: 100
| Serie : | Inslagpen |
|---|---|
| Type : | 6223810 |
| Aandraaivoorziening : | Overig |
| Afstandsmontage : | Nee |
| Boorgatdiameter : | 10 mm |
| Doorsteekmontage : | Nee |
| Geschikt voor beton : | Ja |
| Geschikt voor cellenbeton : | Nee |
| Geschikt voor gasbeton : | Nee |
| Geschikt voor kalkzandsteen : | Nee |
| Geschikt voor volsteen : | Ja |
| Materiaal plug : | Kunststof |
| Met rand : | Nee |
| Min. boordiepte : | 60 mm |
| Penvorm : | Spijkerschroef |
| Spijkerschroef meegeleverd : | Ja |
| Voorsteekmontage : | Nee |
| Kleur : | Grijs |
| Lengte : | 100 mm |
| Serie : | Inslagpen |
|---|---|
| Type : | 6223810 |
| Aandraaivoorziening : | Overig |
| Afstandsmontage : | Nee |
| Boorgatdiameter : | 10 mm |
| Doorsteekmontage : | Nee |
| Geschikt voor beton : | Ja |
| Geschikt voor cellenbeton : | Nee |
| Geschikt voor gasbeton : | Nee |
| Geschikt voor kalkzandsteen : | Nee |
| Geschikt voor volsteen : | Ja |
| Materiaal plug : | Kunststof |
| Met rand : | Nee |
| Min. boordiepte : | 60 mm |
| Penvorm : | Spijkerschroef |
| Spijkerschroef meegeleverd : | Ja |
| Voorsteekmontage : | Nee |
| Breedte verpakking : | 1,4000 CMT |
| Bruto gewicht : | 0,0250 KGM |
| Hoogte verpakking : | 1,4000 CMT |
| Kleur : | Grijs |
| Lengte : | 100 mm |
| Lengte verpakking : | 13,5000 CMT |