Productomschrijving
Walraven 6313802 Draadeind
•Sluiting:M8
•Lengte mm.: 25
•DIN976-1
•Sluiting:M8
•Lengte mm.: 25
•DIN976-1
| Serie : | Draadeind |
|---|---|
| Type : | 6313802 |
| Draadmaat (metrisch) : | 8 |
| Laagdikte oppervlaktebescherming : | 5 µm |
| Linkse draad : | Nee |
| Materiaalkwaliteit : | 4.8 (staal) |
| Met snijgroeven : | Nee |
| Spoed schroefdraad : | 1,25 mm |
| Type schroefdraad : | Metrisch |
| Kleur : | Overig |
| Lengte : | 25 mm |
| Materiaal : | Staal |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt |
| Serie : | Draadeind |
|---|---|
| Type : | 6313802 |
| Draadmaat (metrisch) : | 8 |
| Laagdikte oppervlaktebescherming : | 5 µm |
| Linkse draad : | Nee |
| Materiaalkwaliteit : | 4.8 (staal) |
| Met snijgroeven : | Nee |
| Spoed schroefdraad : | 1,25 mm |
| Type schroefdraad : | Metrisch |
| Kleur : | Overig |
| Lengte : | 25 mm |
| Materiaal : | Staal |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt |