Productomschrijving
Walraven 3404028 BISMAT Beugel 2000 elektrolytisch verzinkt Sil M8/10 25-28mm
| Serie : | Beugel BISMAT |
|---|---|
| Type : | 3404028 |
| Aansluitmaat aansluitvoorziening : | M8, M10 |
| Aansluitvoorziening : | Binnendraad |
| Dempingswaarde inlage : | 17 dB(A) |
| FM keur : | Nee |
| Flexibele aansluitvoorziening : | Nee |
| Geschikt voor aluminium buis : | Ja |
| Geschikt voor dunwandige buis : | Nee |
| Geschikt voor gietijzeren buis : | Ja |
| Geschikt voor koperen buis : | Ja |
| Geschikt voor kunststof buis : | Ja |
| Geschikt voor roestvaststalen buis : | Ja |
| Geschikt voor spiraalbuis : | Nee |
| Geschikt voor stalen buis : | Ja |
| Inlage : | Siliconen |
| KIWA-keur : | Nee |
| LPCB keur : | Nee |
| Laagdikte oppervlaktebescherming : | 5 µm |
| Materiaalkwaliteit : | Overig |
| Mediumtemperatuur (continu) : | -30 – 210 °C |
| Oppervlaktebehandeling : | Onbehandeld |
| Sluitvoorziening : | Overig |
| Toegestane werkbelasting : | 600 N |
| UL-keur : | Nee |
| ULC keur : | Nee |
| Uitwendige buisdiameter : | 25 – 28 mm |
| VdS keur : | Nee |
| Kleur : | Grijs |
| Lengte : | 20 mm |
| Materiaal : | Staal |
| Nom. diameter : | DN 20 |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt |
| Vorm : | Overig |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Installatiehandleiding | 227.42 KB |
| Serie : | Beugel BISMAT |
|---|---|
| Type : | 3404028 |
| Aansluitmaat aansluitvoorziening : | M8, M10 |
| Aansluitvoorziening : | Binnendraad |
| Dempingswaarde inlage : | 17 dB(A) |
| FM keur : | Nee |
| Flexibele aansluitvoorziening : | Nee |
| Geschikt voor aluminium buis : | Ja |
| Geschikt voor dunwandige buis : | Nee |
| Geschikt voor gietijzeren buis : | Ja |
| Geschikt voor koperen buis : | Ja |
| Geschikt voor kunststof buis : | Ja |
| Geschikt voor roestvaststalen buis : | Ja |
| Geschikt voor spiraalbuis : | Nee |
| Geschikt voor stalen buis : | Ja |
| Inlage : | Siliconen |
| KIWA-keur : | Nee |
| LPCB keur : | Nee |
| Laagdikte oppervlaktebescherming : | 5 µm |
| Materiaalkwaliteit : | Overig |
| Mediumtemperatuur (continu) : | -30 – 210 °C |
| Oppervlaktebehandeling : | Onbehandeld |
| Sluitvoorziening : | Overig |
| Toegestane werkbelasting : | 600 N |
| UL-keur : | Nee |
| ULC keur : | Nee |
| Uitwendige buisdiameter : | 25 – 28 mm |
| VdS keur : | Nee |
| Breedte verpakking : | 6,1000 CMT |
| Bruto gewicht : | 0,1000 KGM |
| Hoogte verpakking : | 2,6000 CMT |
| Kleur : | Grijs |
| Lengte : | 20 mm |
| Lengte verpakking : | 5,7000 CMT |
| Materiaal : | Staal |
| Nom. diameter : | DN 20 |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt |
| Vorm : | Overig |