Productomschrijving
Walraven 3403070 BISMAT Beugel 2000 elektrolytisch verzinkt epdm M8/10 64-70mm
| Serie : | Beugel BISMAT |
|---|---|
| Type : | 3403070 |
| Aansluitmaat aansluitvoorziening : | M8, M10 |
| Aansluitvoorziening : | Binnendraad |
| Dempingswaarde inlage : | 23 dB(A) |
| FM keur : | Nee |
| Geschikt voor aantal buizen : | 1 |
| Geschikt voor aluminium buis : | Ja |
| Geschikt voor gietijzeren buis : | Ja |
| Geschikt voor koperen buis : | Ja |
| Geschikt voor kunststof buis : | Nee |
| Geschikt voor roestvaststalen buis : | Ja |
| Geschikt voor spiraalbuis : | Nee |
| Geschikt voor stalen buis : | Ja |
| Inlage : | Rubber |
| KIWA-keur : | Nee |
| LPCB keur : | Nee |
| Laagdikte oppervlaktebescherming : | 5 µm |
| Materiaalkwaliteit : | Overig |
| Mediumtemperatuur (continu) : | -30 – 120 °C |
| Oppervlaktebehandeling : | Onbehandeld |
| Sluitvoorziening : | Dubbel schroef |
| Toegestane werkbelasting : | 520 N |
| UL-keur : | Nee |
| ULC keur : | Nee |
| Uitwendige buisdiameter : | 64 – 70 mm |
| VdS keur : | Nee |
| Breedte : | 115 mm |
| Diepte : | 23 mm |
| Hoogte : | 56 mm |
| Materiaal : | Staal |
| Nom. diameter : | Overig |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Installatiehandleiding | 223.7 KB | |
| Conformiteitsverklaring | 91.04 KB |
| Serie : | Beugel BISMAT |
|---|---|
| Type : | 3403070 |
| Aansluitmaat aansluitvoorziening : | M8, M10 |
| Aansluitvoorziening : | Binnendraad |
| Dempingswaarde inlage : | 23 dB(A) |
| FM keur : | Nee |
| Geschikt voor aantal buizen : | 1 |
| Geschikt voor aluminium buis : | Ja |
| Geschikt voor gietijzeren buis : | Ja |
| Geschikt voor koperen buis : | Ja |
| Geschikt voor kunststof buis : | Nee |
| Geschikt voor roestvaststalen buis : | Ja |
| Geschikt voor spiraalbuis : | Nee |
| Geschikt voor stalen buis : | Ja |
| Inlage : | Rubber |
| KIWA-keur : | Nee |
| LPCB keur : | Nee |
| Laagdikte oppervlaktebescherming : | 5 µm |
| Materiaalkwaliteit : | Overig |
| Mediumtemperatuur (continu) : | -30 – 120 °C |
| Oppervlaktebehandeling : | Onbehandeld |
| Sluitvoorziening : | Dubbel schroef |
| Toegestane werkbelasting : | 520 N |
| UL-keur : | Nee |
| ULC keur : | Nee |
| Uitwendige buisdiameter : | 64 – 70 mm |
| VdS keur : | Nee |
| Breedte : | 115 mm |
| Breedte verpakking : | 9,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 0,2000 KGM |
| Diepte : | 23 mm |
| Hoogte : | 56 mm |
| Hoogte verpakking : | 3,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 9,6000 CMT |
| Materiaal : | Staal |
| Nom. diameter : | Overig |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt |