Productomschrijving
Tecumseh AE4450YHR aggregaat 230V-1-50Hz
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | AE4450YHR |
| Luchthoeveelheid : | 3500 m³/h |
| Model : | Hermetische compressor |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 4,50 l |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 1 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Conformiteitscertificaat | 53.85 KB |
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | AE4450YHR |
| Luchthoeveelheid : | 3500 m³/h |
| Max. geluidsniveau (op 10 meter afstand) : | 45 dB(A) |
| Model : | Hermetische compressor |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 4,50 l |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 1/4" |
| Aansluiting zuigleiding : | 3/8" |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 1 |
| Aantal ventilatoren : | 1 |
| Breedte : | 501 mm |
| Breedte verpakking : | 55,5000 CMT |
| Bruto gewicht : | 21,8000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Diepte : | 346 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Gewicht : | 69 kg |
| Hoogte : | 303 mm |
| Hoogte verpakking : | 32,5000 CMT |
| Lengte verpakking : | 38,0000 CMT |
| Max. omgevingstemperatuur : | 43 °C |
| Max. stroom (Imax) : | 6,8 A |
| Max. werkdruk : | 32 bar |
| Ventilator diameter : | 250 mm |