•Set bestaande uit wand- en buitenunit
•Koelcapaciteit: 6,2kW
•Verwarmingscapacitieit: 6,4kW
•Koudemiddel: R32
•Koud plasma generator
•Wifi module
•Afstandsbediening
| Serie : | Keyon set |
|---|---|
| Type : | SIH-24BIK + SOH-24BIK |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij koudere omstandigheden : | A++ |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij warmere omstandigheden : | A++ |
| SCOP bij warmere omstandigheden : | 4,00 |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau binnenunit : | 49 – 49 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau buitenunit : | 67 – 67 dB(A) |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Kleur binnenunit : | Wit |
| Koelcapaciteit : | 6,20 – 6,20 kW |
| Model (binnenunit) : | Wand (hoog) |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 1/2" |
| SEER (koeling) : | 6,80 |
| Verwarmingscapaciteit : | 6,40 – 6,40 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Conformiteitscertificaat | 305.36 KB | |
| Spare parts | 305.41 KB | |
| Installatiehandleiding | 2.2 MB | |
| Onderhoudshandleiding | 21.49 MB | |
| Gebruikershandleiding | 3.86 MB | |
| Overige documenten | 4.2 MB | |
| Productspecificatie | 340 KB |
| Serie : | Keyon set |
|---|---|
| Type : | SIH-24BIK + SOH-24BIK |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij koudere omstandigheden : | A++ |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij warmere omstandigheden : | A++ |
| SCOP bij warmere omstandigheden : | 4,00 |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Energie-efficiëntieklasse koelen : | A++ |
| Geluidsvermogenniveau binnenunit : | 49 – 49 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau buitenunit : | 67 – 67 dB(A) |
| Gewicht binnenunit : | 16,50 kg |
| Gewicht buitenunit : | 36,50 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Kleur binnenunit : | Wit |
| Koelcapaciteit : | 6,20 – 6,20 kW |
| Model (binnenunit) : | Wand (hoog) |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 1/2" |
| SEER (koeling) : | 6,80 |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 6,40 – 6,40 kW |