Productomschrijving
Packless LHXR-50 Warmtewisselaar 1.5/8" ODF vloeist 3.1/8" ODF gas 29bar
| Serie : | Zuiggaswarmtewisselaars |
|---|---|
| Type : | LHXR-50 |
| Aantal buizen : | 2 |
| Uitwendige buisdiameter primair : | 41,28 mm |
| Uitwendige buisdiameter secundair : | 79,38 mm |
| Vermogen : | 36,78 kW |
| Materiaal : | Staal |
| Max. werkdruk : | 20 bar |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Overige documenten | 126.76 KB | |
| Productspecificatie | 1.2 MB |
| Serie : | Zuiggaswarmtewisselaars |
|---|---|
| Type : | LHXR-50 |
| Aantal buizen : | 2 |
| Uitwendige buisdiameter primair : | 41,28 mm |
| Uitwendige buisdiameter secundair : | 79,38 mm |
| Vermogen : | 36,78 kW |
| Breedte verpakking : | 33,5000 CMT |
| Bruto gewicht : | 10,6000 KGM |
| Hoogte verpakking : | 19,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 93,0000 CMT |
| Materiaal : | Staal |
| Max. werkdruk : | 20 bar |