Productomschrijving
LHXR-20 zuiggas warmtewisselaar 2.1/8"x1.1/8"
| Serie : | Zuiggaswarmtewisselaars |
|---|---|
| Type : | LHXR-20 |
| Aantal buizen : | 2 |
| Uitwendige buisdiameter primair : | 53,89 mm |
| Uitwendige buisdiameter secundair : | 28,58 mm |
| Vermogen : | 14,71 kW |
| Materiaal : | Staal |
| Max. werkdruk : | 20 bar |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Overige documenten | 126.76 KB | |
| Technische tekeningen | 83.29 KB |
| Serie : | Zuiggaswarmtewisselaars |
|---|---|
| Type : | LHXR-20 |
| Aantal buizen : | 2 |
| Uitwendige buisdiameter primair : | 53,89 mm |
| Uitwendige buisdiameter secundair : | 28,58 mm |
| Vermogen : | 14,71 kW |
| Breedte verpakking : | 27,9400 CMT |
| Bruto gewicht : | 4,0820 KGM |
| Hoogte verpakking : | 17,7800 CMT |
| Lengte verpakking : | 86,3600 CMT |
| Materiaal : | Staal |
| Max. werkdruk : | 20 bar |