Productomschrijving
Packless HXR-250AWarmtewisselaar 5/8" ODF vloeist 1.3/8" ODF gas 39bar
| Serie : | Zuiggaswarmtewisselaars |
|---|---|
| Type : | HXR-250A |
| Aantal buizen : | 2 |
| Uitwendige buisdiameter primair : | 34,93 mm |
| Uitwendige buisdiameter secundair : | 15,88 mm |
| Vermogen : | 3,68 kW |
| Materiaal : | Koper |
| Max. werkdruk : | 27 bar |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Overige documenten | 73.32 KB | |
| Technische tekeningen | 89.6 KB |
| Serie : | Zuiggaswarmtewisselaars |
|---|---|
| Type : | HXR-250A |
| Aantal buizen : | 2 |
| Uitwendige buisdiameter primair : | 34,93 mm |
| Uitwendige buisdiameter secundair : | 15,88 mm |
| Vermogen : | 3,68 kW |
| Breedte verpakking : | 11,8000 CMT |
| Bruto gewicht : | 1,1250 KGM |
| Hoogte verpakking : | 7,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 46,5000 CMT |
| Materiaal : | Koper |
| Max. werkdruk : | 27 bar |