Productomschrijving
Packless HXR-100 Warmtewisselaar 3/8" ODF vloeist 1.1/8" ODF gas 44bar
| Serie : | Zuiggaswarmtewisselaars |
|---|---|
| Type : | HXR-100 |
| Aantal buizen : | 2 |
| Uitwendige buisdiameter primair : | 28,58 mm |
| Uitwendige buisdiameter secundair : | 9,53 mm |
| Vermogen : | 1,47 kW |
| Materiaal : | Koper |
| Max. werkdruk : | 31 bar |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Overige documenten | 73.32 KB | |
| Technische tekeningen | 89.6 KB |
| Serie : | Zuiggaswarmtewisselaars |
|---|---|
| Type : | HXR-100 |
| Aantal buizen : | 2 |
| Uitwendige buisdiameter primair : | 28,58 mm |
| Uitwendige buisdiameter secundair : | 9,53 mm |
| Vermogen : | 1,47 kW |
| Breedte verpakking : | 9,5250 CMT |
| Bruto gewicht : | 0,9070 KGM |
| Hoogte verpakking : | 5,0800 CMT |
| Lengte verpakking : | 42,5450 CMT |
| Materiaal : | Koper |
| Max. werkdruk : | 31 bar |