•Geschikt voor buisdiameter uitw.: 42mm.
•Isolatiedikte: 20,5mm.
•Brandgedrag: Euroclass BL-s2, d0
•Slanglengte: 2 meter
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Gebruikershandleiding | 17.87 MB | |
| Milieuproductverklaring | 764.91 KB | |
| Productspecificatie | 94.6 KB | |
| Scheepsvaartsverklaring | 591.98 KB | |
| Veiligheidsbladen | 102.71 KB | |
| Conformiteitsverklaring | 79.05 KB |
| Serie : | Flexibele slang ST+ |
|---|---|
| Type : | ST+4-042/T19 |
| Akoestische isolatie : | Nee |
| Binnendiameter : | 42 mm |
| Breedte verpakking : | 15,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 0,2100 KGM |
| Dampdicht : | Ja |
| Dikte : | 19 mm |
| Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 13501-1 : | d0 |
| Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-1 : | s2 |
| Gebruikstemperatuur : | -165 – 110 °C |
| Hoogte verpakking : | 15,0000 CMT |
| Kleur : | Zwart |
| Lengte verpakking : | 200,0000 CMT |
| Materiaal : | NBR rubber (foam NBR) |
| Met bevestigingsmateriaal : | Nee |
| Met sluiting : | Nee |
| Model : | Gesloten |
| Thermische isolatie : | Ja |
| Vorm : | Rond |