Productomschrijving
Johnson Controls MS1DR230T-1C 1-traps regelaar -40/+70°C inclusief a99 bulb sensor, 230VDC, Din-rail montage
| Serie : | Regelaar |
|---|---|
| Type : | MS1DR230T-1C |
| DIN-railmontage : | Nee |
| Geschikt voor wandmontage : | Nee |
| Voedingsspanning : | 230 V |
| Beschermingsgraad (IP) : | IP20 |
| Breedte : | 135 mm |
| Breedte verpakking : | 8,5000 CMT |
| Bruto gewicht : | 0,4000 KGM |
| Diepte : | 85 mm |
| Hoogte : | 90 mm |
| Hoogte verpakking : | 9,5000 CMT |
| Lengte verpakking : | 13,7000 CMT |
| Met display : | Ja |