Productomschrijving
Bitzer 6GE-30Y-40P Semi-hermetische compressor
•IQ motorbeveiliging SE-B modus
•1x capaciteitsregeling inactief
•IQ motorbeveiliging SE-B modus
•1x capaciteitsregeling inactief
| Serie : | Semi-hermetische compressor |
|---|---|
| Type : | 6GE-30Y |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Aansluiting persdrukzijde : | 1 3/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 2 1/8" |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal cilinders : | 6 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte verpakking : | 88,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 248,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Gewicht : | 230 kg |
| Hoogte verpakking : | 69,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 58,0000 CMT |
| Max. persdruk : | 32 bar |
| Max. stroom (Imax) : | 220 A |
| Nom. bedrijfsstroom : | 37,6 A |
| Olie inhoud : | 4,75 l |
| Slagvolume : | 126,8 m³/h |
| Vermogensregeling : | Geen |