Productomschrijving
Tecumseh FH2511Z-XG1A Hermetische compressor
•400V-3-50Hz/440V-3-60Hz
•R404A
•LBP
•400V-3-50Hz/440V-3-60Hz
•R404A
•LBP
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Technische tekeningen | 490.44 KB |
| Serie : | Compressor |
|---|---|
| Type : | FH2511Z-XG1A |
| Model : | Hermetische compressor |
| Aansluiting zuigleiding : | 1 1/2" |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte verpakking : | 25,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 33,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Hoogte verpakking : | 65,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 40,0000 CMT |
| Max. stroom (Imax) : | 60 A |
| Olie inhoud : | 1,14 l |
| Slagvolume : | 11,8 m³/h |