Productomschrijving
Hermetische compressor AE4440U FZ 220-240V ~ 50Hz CSIR standard
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Conformiteitscertificaat | 325.45 KB | |
| Productspecificatie | 239.78 KB |
| Serie : | Compressor |
|---|---|
| Type : | AE4440U |
| Model : | Hermetische compressor |
| Aansluiting zuigleiding : | 2 1/8" |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| ECO-friendly : | R290 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R290 : | Ja |
| Max. stroom (Imax) : | 12,5 A |
| Olie inhoud : | 0,27 l |
| Slagvolume : | 1,39 m³/h |
| Zuiggas temperatuur : | -10 °C |