Productomschrijving
Tecumseh AEZ4430Z compressor 230V-1-50Hz
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 349.05 KB | |
| Conformiteitsverklaring | 325.45 KB |
| Serie : | Compressor |
|---|---|
| Type : | AE4430Z |
| Model : | Hermetische compressor |
| Aansluiting zuigleiding : | 5/8" |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Breedte verpakking : | 18,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 10,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Hoogte verpakking : | 21,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 29,5000 CMT |
| Max. stroom (Imax) : | 12 A |
| Olie inhoud : | 0,27 l |
| Slagvolume : | 0,89 m³/h |