Productomschrijving
Tecumseh TAJT9480ZMHR aggregaat 400V-3-50Hz
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | TAJT9480ZMHR |
| Luchthoeveelheid : | 8000 m³/h |
| Model : | Hermetische compressor |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 12,50 l |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Conformiteitscertificaat | 53.85 KB |
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | TAJT9480ZMHR |
| Luchthoeveelheid : | 8000 m³/h |
| Max. geluidsniveau (op 10 meter afstand) : | 50 dB(A) |
| Model : | Hermetische compressor |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 12,50 l |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 3/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1/2" |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Aantal ventilatoren : | 1 |
| Breedte : | 1130 mm |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Diepte : | 300 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R407c : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Gewicht : | 38 kg |
| Hoogte : | 550 mm |
| Max. omgevingstemperatuur : | 43 °C |
| Max. stroom (Imax) : | 14,3 A |
| Max. werkdruk : | 32 bar |
| Ventilator diameter : | 300 mm |