Productomschrijving
Tecumseh TAGT4561ZHR aggregaat 400V-3-50Hz
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | TAGT4561ZHR |
| Luchthoeveelheid : | 10000 m³/h |
| Model : | Hermetische compressor |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 16,50 l |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | TAGT4561ZHR |
| Luchthoeveelheid : | 10000 m³/h |
| Max. geluidsniveau (op 10 meter afstand) : | 55 dB(A) |
| Model : | Hermetische compressor |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 16,50 l |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 5/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1 1/8" |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Aantal ventilatoren : | 1 |
| Breedte : | 615 mm |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Diepte : | 1060 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R407c : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Gewicht : | 86 kg |
| Hoogte : | 555 mm |
| Max. omgevingstemperatuur : | 43 °C |
| Max. stroom (Imax) : | 11,8 A |
| Max. werkdruk : | 32 bar |
| Ventilator diameter : | 500 mm |