Productomschrijving
Tecumseh TAG2516ZBR aggregaat 400V-3-50Hz
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | TAGT2516ZBR |
| Luchthoeveelheid : | 4200 m³/h |
| Model : | Hermetische compressor |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 5,80 l |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | TAGT2516ZBR |
| Luchthoeveelheid : | 4200 m³/h |
| Max. geluidsniveau (op 10 meter afstand) : | 55 dB(A) |
| Model : | Hermetische compressor |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 5,80 l |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 3/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 7/8" |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Aantal ventilatoren : | 1 |
| Breedte : | 685 mm |
| Breedte verpakking : | 76,9000 CMT |
| Bruto gewicht : | 90,8000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Diepte : | 710 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R407c : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Gewicht : | 81 kg |
| Hoogte : | 540 mm |
| Hoogte verpakking : | 72,1000 CMT |
| Lengte verpakking : | 68,7000 CMT |
| Max. omgevingstemperatuur : | 43 °C |
| Max. stroom (Imax) : | 14,2 A |
| Max. werkdruk : | 32 bar |
| Ventilator diameter : | 500 mm |