Productomschrijving
Tecumseh TAGP4546Z compressor parallelmontage 240V-3-60Hz
| Serie : | Compressor parallel |
|---|---|
| Type : | TAGP4546Z |
| Model : | Hermetische compressor |
| Aansluiting zuigleiding : | 7/8" |
| Aansluitspanning : | 208 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R407c : | Ja |
| Gewicht : | 44 kg |
| Max. stroom (Imax) : | 0,9 A |
| Olie inhoud : | 1,96 l |
| Slagvolume : | 15,7 m³/h |