Productomschrijving
Tecumseh TAG2516Z compressor 220V-3-60Hz
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Conformiteitscertificaat | 39.47 KB |
| Serie : | Compressor |
|---|---|
| Type : | TAG2516Z |
| Model : | Hermetische compressor |
| Aansluiting zuigleiding : | 3/4" |
| Aansluitspanning : | 208 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Max. stroom (Imax) : | 1 A |
| Olie inhoud : | 1,96 l |
| Slagvolume : | 19,6 m³/h |