Productomschrijving
Tecumseh CAJT4519ZHR aggregaat 230V-1-50Hz
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | CAJT4519ZHR |
| Luchthoeveelheid : | 4700 m³/h |
| Model : | Hermetische compressor |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 6,50 l |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 1 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Conformiteitsverklaring | 53.85 KB |
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | CAJT4519ZHR |
| Luchthoeveelheid : | 4700 m³/h |
| Max. geluidsniveau (op 10 meter afstand) : | 45 dB(A) |
| Model : | Hermetische compressor |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 6,50 l |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 3/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 5/8" |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 1 |
| Aantal ventilatoren : | 1 |
| Breedte : | 488 mm |
| Breedte verpakking : | 78,9000 CMT |
| Bruto gewicht : | 35,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Diepte : | 432 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R407c : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Gewicht : | 28 kg |
| Hoogte : | 340 mm |
| Hoogte verpakking : | 72,9000 CMT |
| Lengte verpakking : | 69,3000 CMT |
| Max. omgevingstemperatuur : | 43 °C |
| Max. stroom (Imax) : | 15,6 A |
| Max. werkdruk : | 32 bar |
| Ventilator diameter : | 300 mm |