Sinclair Uni Split plafondunit ASF-12BI2 3,5/4,0kW
| Serie : | Uni Split Plafondunit |
|---|---|
| Type : | ASF-12BI2 |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau : | 49 – 49 dB(A) |
| Koelcapaciteit : | 3,50 – 3,50 kW |
| Model (binnenunit) : | Wand/plafond |
| Type koudemiddel : | R32 |
| VRF-uitvoering : | Nee |
| Verwarmingscapaciteit : | 4,00 – 4,00 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Onderhoudshandleiding | 221.17 MB | |
| Conformiteitsverklaring | 361.63 KB | |
| Gebruikershandleiding | 2.77 MB | |
| Productspecificatie | 27.1 MB |
| Serie : | Uni Split Plafondunit |
|---|---|
| Type : | ASF-12BI2 |
| Aansluitspanning : | 220 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Breedte : | 870 mm |
| Bruto gewicht : | 28,0000 KGM |
| Diepte : | 235 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geluidsvermogenniveau : | 49 – 49 dB(A) |
| Gewicht : | 28,00 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Hoogte : | 665 mm |
| Inverter gestuurd : | Ja |
| Kleur : | Wit |
| Koelcapaciteit : | 3,50 – 3,50 kW |
| Met afstandsbediening : | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening : | Ja |
| Met klokprogramma/timer : | Ja |
| Model : | Single-split |
| Model (binnenunit) : | Wand/plafond |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 3/8" |
| Type koudemiddel : | R32 |
| VRF-uitvoering : | Nee |
| Verwarmingscapaciteit : | 4,00 – 4,00 kW |
| Werkingsprincipe : | Koelen en verwarmen |
Productomschrijving
Sinclair ASF-12BI2 Unisplit Plafondunit 3,5/4kW R32