Productomschrijving
Sinclair ASD-42BI Unisplit Kanaalunit 12/13,5KW R32
| Serie : | Uni Split Kanaalunit |
|---|---|
| Type : | ASD-42BI |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau : | 66 – 66 dB(A) |
| Koelcapaciteit : | 12,10 – 12,10 kW |
| Model (binnenunit) : | Plafondinbouw (kanaal) |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 13,50 – 13,50 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Onderhoudshandleiding | 221.17 MB | |
| Conformiteitsverklaring | 2.16 MB | |
| Spare parts | 268.75 KB | |
| Productspecificatie | 27.1 MB |
| Serie : | Uni Split Kanaalunit |
|---|---|
| Type : | ASD-42BI |
| Breedte : | 1400 mm |
| Bruto gewicht : | 56,0000 KGM |
| Diepte : | 700 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau : | 66 – 66 dB(A) |
| Gewicht : | 56,00 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Hoogte : | 300 mm |
| Kleur : | Zilver |
| Koelcapaciteit : | 12,10 – 12,10 kW |
| Model : | Single-split |
| Model (binnenunit) : | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 3/8" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 5/8" |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 13,50 – 13,50 kW |