Sinclair Uni Split kanaalunit ASD-18BI2 5,3/5,6kW
| Serie : | Uni Split Kanaalunit |
|---|---|
| Type : | ASD-18BI2 |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau : | 59 – 59 dB(A) |
| Koelcapaciteit : | 5,30 – 5,30 kW |
| Model (binnenunit) : | Plafondinbouw (kanaal) |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 5,60 – 5,60 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Onderhoudshandleiding | 221.17 MB | |
| Conformiteitsverklaring | 361.63 KB | |
| Gebruikershandleiding | 3.17 MB | |
| Productspecificatie | 27.1 MB |
| Serie : | Uni Split Kanaalunit |
|---|---|
| Type : | ASD-18BI2 |
| Breedte : | 1000 mm |
| Diepte : | 200 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau : | 59 – 59 dB(A) |
| Gewicht : | 29,00 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Hoogte : | 450 mm |
| Kleur : | Zilver |
| Koelcapaciteit : | 5,30 – 5,30 kW |
| Model : | Single-split |
| Model (binnenunit) : | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 1/2" |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 5,60 – 5,60 kW |
Productomschrijving
Sinclair ASD-18BI2 Unisplit Kanaalunit 5,3/5,6kW R32