•Koelcapaciteit: 3,5kW
•Verwarmingscapacitieit: 4,0kW
•Koudemiddel: R32
•DC Inverter
•Auto restart functie
•Anti corrosie behandeling van wisselaars
| Serie : | Uni Split Kanaalunit |
|---|---|
| Type : | ASD-12BI2 |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau : | 56 – 56 dB(A) |
| Koelcapaciteit : | 3,50 – 3,50 kW |
| Model (binnenunit) : | Plafondinbouw (kanaal) |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 4,00 – 4,00 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Onderhoudshandleiding | 221.17 MB | |
| Conformiteitsverklaring | 361.63 KB | |
| Gebruikershandleiding | 3.17 MB | |
| Productspecificatie | 27.1 MB |
| Serie : | Uni Split Kanaalunit |
|---|---|
| Type : | ASD-12BI2 |
| Breedte : | 700 mm |
| Diepte : | 200 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau : | 56 – 56 dB(A) |
| Gewicht : | 22,00 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Hoogte : | 450 mm |
| Kleur : | Zilver |
| Koelcapaciteit : | 3,50 – 3,50 kW |
| Model : | Single-split |
| Model (binnenunit) : | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 3/8" |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 4,00 – 4,00 kW |