•Exclusief paneel
•BxD (cm): 90x90
| Serie : | Uni Split Cassette unit |
|---|---|
| Type : | ASC-24BI2 |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Koelcapaciteit : | 7,10 – 7,10 kW |
| Model (binnenunit) : | Cassette (4-zijdig) |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 8,00 – 8,00 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Onderhoudshandleiding | 221.17 MB | |
| Conformiteitsverklaring | 361.63 KB | |
| Gebruikershandleiding | 2.84 MB | |
| Productspecificatie | 27.1 MB |
| Serie : | Uni Split Cassette unit |
|---|---|
| Type : | ASC-24BI2 |
| Aansluitspanning : | 220 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Hoogte : | 655 mm |
| Inverter gestuurd : | Ja |
| Kleur : | Wit |
| Koelcapaciteit : | 7,10 – 7,10 kW |
| Model : | Single-split |
| Model (binnenunit) : | Cassette (4-zijdig) |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 3/8" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 5/8" |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 8,00 – 8,00 kW |
| Werkingsprincipe : | Koelen en verwarmen |