•Koelcapaciteit: 12,1k
•Verwarmingscapacitieit: 13,5kW
•Koudemiddel: R32
•DC Inverter
•Auto restart functie
•Anti corrosie behandeling van wisselaars
| Serie : | Uni Split buitenunit |
|---|---|
| Type : | ASGE-42BI2 |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij warmere omstandigheden : | A |
| SCOP bij warmere omstandigheden : | 3,8 |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 13,50 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Onderhoudshandleiding | 221.17 MB | |
| Spare parts | 203.85 KB | |
| Conformiteitsverklaring | 2.16 MB | |
| Productspecificatie | 27.1 MB |
| Serie : | Uni Split buitenunit |
|---|---|
| Type : | ASGE-42BI2 |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij warmere omstandigheden : | A |
| SCOP bij warmere omstandigheden : | 3,8 |
| Bruto gewicht : | 83,0000 KGM |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Energie-efficiëntieklasse koelen : | A++ |
| Geluidsvermogenniveau : | 73 dB(A) |
| Gewicht : | 73,00 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Inverter gestuurd : | Ja |
| Koudemiddelinhoud : | 2,25 kg |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 3/8" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 5/8" |
| Opgenomen vermogen bij verwarmen : | 12,10 – 13,50 kW |
| SEER (koeling) : | 6,10 |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 13,50 kW |