Sinclair Uni Split buitenunit ASGE-36BI2 10,5/11,5kW
| Serie : | Uni Split buitenunit |
|---|---|
| Type : | ASGE-36BI2 |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij warmere omstandigheden : | A+++ |
| SCOP bij warmere omstandigheden : | 4,0 |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 11,50 – kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 27.1 MB | |
| Conformiteitsverklaring | 2.16 MB | |
| Onderhoudshandleiding | 221.17 MB |
| Serie : | Uni Split buitenunit |
|---|---|
| Type : | ASGE-36BI2 |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij warmere omstandigheden : | A+++ |
| SCOP bij warmere omstandigheden : | 4,0 |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Energie-efficiëntieklasse koelen : | A++ |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geluidsvermogenniveau : | 70 dB(A) |
| Gewicht : | 72,00 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Inverter gestuurd : | Ja |
| Koudemiddelinhoud : | 2,50 kg |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 3/8" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 5/8" |
| Opgenomen vermogen bij verwarmen : | 10,50 – 11,50 kW |
| SEER (koeling) : | 6,10 |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 11,50 – kW |
Productomschrijving
Sinclair ASGE-36BI2 Unisplit buitenunit 10/12kW R32