•Koelcapaciteit: 7,1kW
•Verwarmingscapacitieit: 8,0kW
•Koudemiddel: R32
•Horizontale/verticale positie
•Afstandsbediening en standaard wandcontroller
•Droog aan/uit schakelaar
| Serie : | Multi Variabele Vloer/plafondunit |
|---|---|
| Type : | MV-F24BI |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Koelcapaciteit : | 7,10 – 7,10 kW |
| Model (binnenunit) : | Overig |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 8,00 – 8,00 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 5.41 MB | |
| Onderhoudshandleiding | 12.8 MB | |
| Conformiteitsverklaring | 337.13 KB | |
| Gebruikershandleiding | 2.69 MB | |
| Spare parts | 220.91 KB |
| Serie : | Multi Variabele Vloer/plafondunit |
|---|---|
| Type : | MV-F24BI |
| Breedte : | 1200 mm |
| Bruto gewicht : | 39,6700 KGM |
| Diepte : | 235 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Gewicht : | 33,00 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Hoogte : | 665 mm |
| Kleur : | Wit |
| Koelcapaciteit : | 7,10 – 7,10 kW |
| Model : | Multi-split |
| Model (binnenunit) : | Overig |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 3/8" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 5/8" |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 8,00 – 8,00 kW |