• Verwarmingscapaciteit: 35,0kW
•Koelcapaciteit: 32,0kW
•Koudemiddel: R290
•380-415/3/50
•ISDE Subsidie: €8.000,00
•Meldcode ISDE: KA28234
| Serie : | Yukon-monoblock-R290 |
|---|---|
| Type : | SMHM-350P-3 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Aansluitspanning : | 380 – 415 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| ECO-friendly : | R290 |
| Global warming potential (GWP) : | 3 |
| Koudemiddelinhoud : | 2,90 kg |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Installatiehandleiding | 7.07 MB | |
| Overige documenten | 104.52 KB | |
| Productspecificatie | 1.71 MB |
| Serie : | Yukon-monoblock-R290 |
|---|---|
| Type : | SMHM-350P-3 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Aansluitspanning : | 380 – 415 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte : | 1384 mm |
| Diepte : | 523 mm |
| ECO-friendly : | R290 |
| Geluidsdrukniveau volgens EN 12102 bij 0/35°C op 1 m. afstand : | 63 dB |
| Gewicht : | 260 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 3 |
| Hoogte : | 1816 mm |
| Koudemiddelinhoud : | 2,90 kg |
| Type koudemiddel : | R290 |