• Verwarmingscapaciteit: 10,0kW
•Koelcapaciteit: 8,9kW
•Koudemiddel: R290
•220-240/1/50
•Capaciteit e-heater: 3kW
•ISDE Subsidie: €3.025,00
•Meldcode ISDE: KA28218
| Serie : | Yukon-monoblock-R290 |
|---|---|
| Type : | SMHM-100P/3 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Aansluitspanning : | 220 – 240 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| ECO-friendly : | R290 |
| Global warming potential (GWP) : | 3 |
| Koudemiddelinhoud : | 1,10 kg |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Installatiehandleiding | 8.24 MB | |
| Productspecificatie | 704.16 KB |
| Serie : | Yukon-monoblock-R290 |
|---|---|
| Type : | SMHM-100P/3 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Aansluitspanning : | 220 – 240 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Breedte : | 1385 mm |
| Diepte : | 523 mm |
| ECO-friendly : | R290 |
| Geluidsdrukniveau volgens EN 12102 bij 0/35°C op 1 m. afstand : | 43 dB |
| Gewicht : | 117 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 3 |
| Hoogte : | 865 mm |
| Koudemiddelinhoud : | 1,10 kg |
| Type koudemiddel : | R290 |