•Koelcapaciteit: 5,3kW
•Verwarmingscapaciteit: 5,4kW
•Koudemiddel: R32
•Witte uitvoering
| Serie : | Marvin Wandunit |
|---|---|
| Type : | SIH-18BIMW |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau : | 60 – dB(A) |
| Koelcapaciteit : | 5,30 – 5,30 kW |
| Model (binnenunit) : | Wand (hoog) |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 5,40 – 5,40 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Gebruikershandleiding | 3.35 MB | |
| Productspecificatie | 1.41 MB | |
| Spare parts | 400.88 KB | |
| Conformiteitscertificaat | 341.24 KB | |
| Installatiehandleiding | 2.75 MB | |
| Overige documenten | 4.2 MB |
| Serie : | Marvin Wandunit |
|---|---|
| Type : | SIH-18BIMW |
| Breedte : | 993 mm |
| Bruto gewicht : | 15,2600 KGM |
| Diepte : | 222 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau : | 60 – dB(A) |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Hoogte : | 311 mm |
| Kleur : | Wit |
| Koelcapaciteit : | 5,30 – 5,30 kW |
| Model (binnenunit) : | Wand (hoog) |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 1/2" |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 5,40 – 5,40 kW |