•Koelcapaciteit: 2,7kW
•Verwarmingscapaciteit: 3,0kW
•Koudemiddel: R32
•Champagne uitvoering
| Serie : | Marvin Wandunit |
|---|---|
| Type : | SIH-09BIMC |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau : | 58 dB(A) |
| Koelcapaciteit : | 2,70 – 2,70 kW |
| Model (binnenunit) : | Wand (hoog) |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 3,00 – 3,00 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Gebruikershandleiding | 3.35 MB | |
| Productspecificatie | 1.41 MB | |
| Conformiteitscertificaat | 341.24 KB | |
| Installatiehandleiding | 2.75 MB | |
| Spare parts | 308.15 KB | |
| Overige documenten | 4.2 MB |
| Serie : | Marvin Wandunit |
|---|---|
| Type : | SIH-09BIMC |
| Breedte : | 837 mm |
| Diepte : | 200 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geluidsvermogenniveau : | 58 dB(A) |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Hoogte : | 293 mm |
| Koelcapaciteit : | 2,70 – 2,70 kW |
| Model (binnenunit) : | Wand (hoog) |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 3/8" |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 3,00 – 3,00 kW |