Productomschrijving
Sanyo C-SBN303H8H Scroll compressor
| Serie : | Scrollcompressor |
|---|---|
| Type : | C-SBN303H8H |
| Model : | Hermetische compressor |
| Uitwendige buisdiameter perszijde : | 12,7 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 12,7 mm |
| Aansluiting persdrukzijde : | 1/2" |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte verpakking : | 30,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 20,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Scroll compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Hoogte verpakking : | 64,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 30,0000 CMT |
| Max. persdruk : | 33 bar |
| Max. stroom (Imax) : | 38 A |
| Nom. bedrijfsstroom : | 7,9 A |
| Olie inhoud : | 1,6 l |
| Slagvolume : | 11,6 m³/h |
| Vermogensregeling : | Geen |