•BxHxD: 800x375x465mm.
•Maximaal belastbaar gewicht: 140kg.
•Dempende sluitringen, muurbevestigingskit, ingebouwde waterpas
•Voorgeassembleerd
| Serie : | Muurconsole |
|---|---|
| Type : | MS263 |
| Console geschikt voor plafond : | Nee |
| Console geschikt voor stalen kolom : | Nee |
| Console geschikt voor wand : | Ja |
| Draaglast : | 140 kg |
| Geschikt voor hangende apparaten : | Ja |
| Geschikt voor staande apparaten : | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal : | Ja |
| Met trillingsdempers : | Nee |
| Met wandrail : | Ja |
| RAL-nummer : | 7065 |
| Breedte : | 800 – 800 mm |
| Diepte : | 465 – 465 mm |
| Kleur : | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt en gecoat |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 268.23 KB |
| Serie : | Muurconsole |
|---|---|
| Type : | MS263 |
| Console geschikt voor plafond : | Nee |
| Console geschikt voor stalen kolom : | Nee |
| Console geschikt voor wand : | Ja |
| Draaglast : | 140 kg |
| Geschikt voor hangende apparaten : | Ja |
| Geschikt voor staande apparaten : | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal : | Ja |
| Met trillingsdempers : | Nee |
| Met wandrail : | Ja |
| RAL-nummer : | 7065 |
| Breedte : | 800 – 800 mm |
| Breedte verpakking : | 9,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 3,8000 KGM |
| Diepte : | 465 – 465 mm |
| Hoogte : | 375 – 375 mm |
| Hoogte verpakking : | 9,0000 CMT |
| Kleur : | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Lengte verpakking : | 82,0000 CMT |
| Materiaal : | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt en gecoat |