•BxHxD: 1160x500x550mm
•Maximaal belastbaar gewicht: 250kg
•Corrosiewerende beschermlaag
| Serie : | Muurconsole |
|---|---|
| Type : | MS215 |
| Console geschikt voor plafond : | Nee |
| Console geschikt voor stalen kolom : | Nee |
| Console geschikt voor wand : | Ja |
| Draaglast : | 250 kg |
| Geschikt voor hangende apparaten : | Ja |
| Geschikt voor staande apparaten : | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal : | Ja |
| Met trillingsdempers : | Nee |
| Met wandrail : | Ja |
| RAL-nummer : | 9002 |
| Breedte : | 1160 – 1160 mm |
| Diepte : | 550 – 550 mm |
| Kleur : | Wit |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt en gecoat |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 1.37 MB |
| Serie : | Muurconsole |
|---|---|
| Type : | MS215 |
| Console geschikt voor plafond : | Nee |
| Console geschikt voor stalen kolom : | Nee |
| Console geschikt voor wand : | Ja |
| Draaglast : | 250 kg |
| Geschikt voor hangende apparaten : | Ja |
| Geschikt voor staande apparaten : | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal : | Ja |
| Met trillingsdempers : | Nee |
| Met wandrail : | Ja |
| RAL-nummer : | 9002 |
| Breedte : | 1160 – 1160 mm |
| Breedte verpakking : | 18,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 15,5000 KGM |
| Diepte : | 550 – 550 mm |
| Hoogte : | 500 – 500 mm |
| Hoogte verpakking : | 11,0000 CMT |
| Kleur : | Wit |
| Lengte verpakking : | 120,0000 CMT |
| Materiaal : | Staal |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt en gecoat |