•BxHxD: 800x560x555mm.
•Maximaal belastbaar gewicht: 200kg.
•Verstelbare muurvoet, muurbevestigingskit, dempende sluitringen, ingebouwde waterpas
| Serie : | Muurconsole |
|---|---|
| Type : | MS213 |
| Console geschikt voor plafond : | Nee |
| Console geschikt voor stalen kolom : | Nee |
| Console geschikt voor wand : | Ja |
| Draaglast : | 200 kg |
| Geschikt voor hangende apparaten : | Ja |
| Geschikt voor staande apparaten : | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal : | Ja |
| Met trillingsdempers : | Nee |
| Met wandrail : | Ja |
| RAL-nummer : | 9002 |
| Breedte : | 800 – 800 mm |
| Diepte : | 555 – 555 mm |
| Kleur : | Wit |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt en gecoat |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 289.25 KB |
| Serie : | Muurconsole |
|---|---|
| Type : | MS213 |
| Console geschikt voor plafond : | Nee |
| Console geschikt voor stalen kolom : | Nee |
| Console geschikt voor wand : | Ja |
| Draaglast : | 200 kg |
| Geschikt voor hangende apparaten : | Ja |
| Geschikt voor staande apparaten : | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal : | Ja |
| Met trillingsdempers : | Nee |
| Met wandrail : | Ja |
| RAL-nummer : | 9002 |
| Breedte : | 800 – 800 mm |
| Breedte verpakking : | 10,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 7,0000 KGM |
| Diepte : | 555 – 555 mm |
| Hoogte : | 560 – 560 mm |
| Hoogte verpakking : | 9,5000 CMT |
| Kleur : | Wit |
| Lengte verpakking : | 115,0000 CMT |
| Materiaal : | Staal |
| Oppervlaktebescherming : | Elektrolytisch verzinkt en gecoat |