Advies nodig? Neem contact op met Celsis

Kunnen wij jou ergens mee helpen?

T: 055 533 45 29

E: info@celsisbv.nl

celsis-refco-vamp-ck-cdk-condenswaterpompen
celsis-refco-vamp-ck-cdk-condenswaterpompen

Nieuw: Refco VAMP-CK en VAMP-CDK condenswaterpompen

Met de introductie van de nieuwe Refco VAMP-CK en VAMP-CDK brengen we twee nieuwe, innovatieve condenspompen naar de Nederlandse markt. Speciaal ontworpen voor hoekmontage bij airco-installaties, combineren beide condenswaterpompen een ultrastille werking met slimme installatiemogelijkheden.

Compact, krachtig én stille condenswaterpompen

In woningen, hotels of kantoren; geluid is altijd een aandachtspunt. De compacte VAMP-CK en VAMP-CDK presteren beide erg goed met een geluidsniveau onder de 18 dB(A). Dankzij de ingebouwde optische niveausensor is het systeem nauwkeurig en onderhoudsarm. De krachtige membraanpomp haalt een debiet van 22 liter per uur, de maximale opvoerhoogte is 15 meter. Beide modellen zijn geschikt voor airco-units met een capaciteit tot 18,5 kW.

Wat is het verschil tussen de VAMP-CK en VAMP-CDK?

De VAMP-CK is een compacte hoek-condenspomp zonder bijgeleverd kanaalsysteem. Speciaal ontworpen voor hoekmontage. De speciaal ontwikkelde hoekadapter maakt een stabiele, onzichtbare installatie mogelijk, zonder zichtbare montagemateriaal of grote buissystemen.

De VAMP-CDK is de eerste condenswaterpomp die geleverd wordt met een compleet hoekkanaalsysteem, dus inclusief hoekstuk en klemring. Dankzij de compacte kanaalset ontstaat een nette en stabiel installatie zonder zichtbare onderdelen. De VAMP-CDK is ideaal als slimme, ruimtebesparende installatie direct naast de binnenunit van een wandmodel airco.

Beide modellen zijn compatibel met gangbare kanaalsystemen zoals onze eigen Freddox systemen.

Refco: Zwitserse kwaliteit voor de installateur

Refco staat wereldwijd bekend om kwaliteit en precisie. De nieuwe VAMP-C(D)K lijn vormt daarop geen uitzondering. De onzichtbare montage, het ruimtebesparend ontwerp en de slimme waterreservoir-functie van de hoekslang maken deze pompen tot een professionele oplossing voor de installateur van nu.

Meer keuze nodig?

Naast de VAMP-CK en -CDK vind je bij ons ook de VAMP-X en VAMP-F condenswaterpomp. Wat zijn de verschillen en overeenkomsten tussen de Refco VAMP-series condenswaterpompen? Bekijk hiervoor de vergelijkingstabel.

Vergelijkingstabel Refco VAMP-series condenswaterpompen

Kenmerk VAMP-F VAMP-CK / CDK VAMP-X
Reservoir Ja, geïntegreerd Ja, niet geïntegreerd Ja, niet geïntegreerd
Optische niveausensor Ja, geïntegreerd Ja, in reservoir Ja, in reservoir
Montagepositie Flexibel: wand of vloer Vast: hoekmontage naast airco Vrijstaand of wandmontage
Kanaalset inbegrepen Nee Alleen bij CDK Nee
Geluidsniveau < 18 dB(A) < 18 dB(A) < 18 dB(A)
Opvoerhoogte 15 meter 15 meter 15 meter
Debiet (l/u) 22 l/u 22 l/u 22 l/u
Gebruikssituatie Beperkte ruimte In hoek Retrofit
Bestel direct Bestel direct VAMP-CK of CDK Bestel direct

Welke condensaatpomp je ook kiest, wij regelen het voor je. Meer informatie nodig? Neem contact op.