Productomschrijving
Freddox MDF-A03-10H010 Magneetafsluiter 1/2"soldeer 1,9KV
| Serie : | Magneetafsluiter |
|---|---|
| Type : | SV1.190.012I.S |
| Lengte aansluiting 1 : | 10 mm |
| Materiaal behuizing : | Messing |
| Max. drukverschil AC uitvoering : | 3,10 bar |
| Max. omgevingstemperatuur : | 55 °C |
| Mediumtemperatuur (continu) : | -30 – 105 °C |
| Min. drukverschil : | 0,005 bar |
| Model : | Recht |
| Hoogte : | 82,6 mm |
| Kvs-waarde : | 1,90 |
| Nom. diameter : | 1/2" (15) |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 5.49 MB |
| Serie : | Magneetafsluiter |
|---|---|
| Type : | SV1.190.012I.S |
| Lengte aansluiting 1 : | 10 mm |
| Materiaal behuizing : | Messing |
| Max. drukverschil AC uitvoering : | 3,10 bar |
| Max. omgevingstemperatuur : | 55 °C |
| Mediumtemperatuur (continu) : | -30 – 105 °C |
| Min. drukverschil : | 0,005 bar |
| Model : | Recht |
| Hoogte : | 82,6 mm |
| Kvs-waarde : | 1,90 |
| Nom. diameter : | 1/2" (15) |