Productomschrijving
Freddox MDF-A03-6L010 Magneetafsluiter 3/8"flare 0,8KV
| Serie : | Magneetafsluiter |
|---|---|
| Type : | SV1.080.038I.T |
| Lengte aansluiting 1 : | 14 mm |
| Materiaal behuizing : | Messing |
| Max. drukverschil AC uitvoering : | 3,10 bar |
| Max. omgevingstemperatuur : | 55 °C |
| Mediumtemperatuur (continu) : | -30 – 105 °C |
| Min. drukverschil : | 0,00 bar |
| Model : | Recht |
| Hoogte : | 75 mm |
| Kvs-waarde : | 0,80 |
| Nom. diameter : | 3/8" (10) |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 5.49 MB |
| Serie : | Magneetafsluiter |
|---|---|
| Type : | SV1.080.038I.T |
| Lengte aansluiting 1 : | 14 mm |
| Materiaal behuizing : | Messing |
| Max. drukverschil AC uitvoering : | 3,10 bar |
| Max. omgevingstemperatuur : | 55 °C |
| Mediumtemperatuur (continu) : | -30 – 105 °C |
| Min. drukverschil : | 0,00 bar |
| Model : | Recht |
| Hoogte : | 75 mm |
| Kvs-waarde : | 0,80 |
| Nom. diameter : | 3/8" (10) |