Freddox Leidinggoot 0812BCFW-FDX 80x60mm wit 2mtr inclusief folie
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 3.18 MB |
| Serie : | Leidinggoot |
|---|---|
| Type : | 0812BCFW-FDX |
| Geschikt voor buitengebruik : | Ja |
| Breedte : | 80 mm |
| Breedte verpakking : | 203,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 1,8000 KGM |
| Diepte : | 60 mm |
| Hoogte verpakking : | 17,0000 CMT |
| Kleur : | Wit |
| Lengte : | 2000 mm |
| Lengte verpakking : | 17,0000 CMT |
| Materiaal : | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming : | Onbehandeld |
| RAL-nummer : | 9001 |
Productomschrijving
Freddox 0812BCFW-FDX Leidinggoot 80x60mm wit 2mtr inclusief folie (afname per 8 lengtes)