Productomschrijving
ECO GCE-354-A8 ED Luchtkoeler
•Zuigend met lamelafstand 8mm
•Elektrische ontdooiing 230/1/50
•Zuigend met lamelafstand 8mm
•Elektrische ontdooiing 230/1/50
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | GCE 354A8 ED |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 1 1/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1 5/8" |
| Lamelafstand : | 8 mm |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 50 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 28 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 42 mm |
| Ventilatoraansturing : | Aan/Uit |
| Wijze van ontdooien : | Elektrisch |
| Worp : | 19 – 19 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Technische handleiding | 4.1 MB | |
| Productspecificatie | 2.04 MB |
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | GCE 354A8 ED |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 1 1/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1 5/8" |
| Lamelafstand : | 8 mm |
| Luchthoeveelheid : | 10000 – 10000 m³/h |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 50 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 28 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 42 mm |
| Ventilatoraansturing : | Aan/Uit |
| Wijze van ontdooien : | Elektrisch |
| Worp : | 19 – 19 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Aantal ventilatoren : | 4 |
| Breedte : | 2525 mm |
| Breedte verpakking : | 261,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 100,4000 KGM |
| Diepte : | 608 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R407c : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Gewicht : | 81,5 kg |
| Hoogte : | 544 mm |
| Hoogte verpakking : | 61,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 67,0000 CMT |
| Ventilator diameter : | 350 mm |