Productomschrijving
ECO AGS 12ML4 ED Luchtkoeler A2L+A1 230V-1-50Hz
•Verspringende lamelafstand 3,5/7mm
•Verspringende lamelafstand 3,5/7mm
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | AGS 12ML4 ED |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 1/2" |
| Aansluiting zuigleiding : | 5/8" |
| Lamelafstand : | 4 mm |
| Model : | Dubbel uitblazend |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 7,2 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 9,52 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 12,7 mm |
| Ventilatoraansturing : | Aan/Uit |
| Wijze van ontdooien : | Elektrisch |
| Worp : | 4,5 – 4,5 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Toepassing : | DX (direct expansie) |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Technische handleiding | 6.27 MB | |
| Folders | 2.02 MB |
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | AGS 12ML4 ED |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 1/2" |
| Aansluiting zuigleiding : | 5/8" |
| Lamelafstand : | 4 mm |
| Luchthoeveelheid : | 740 – 740 m³/h |
| Model : | Dubbel uitblazend |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 7,2 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 9,52 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 12,7 mm |
| Ventilatoraansturing : | Aan/Uit |
| Wijze van ontdooien : | Elektrisch |
| Worp : | 4,5 – 4,5 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Aantal ventilatoren : | 2 |
| Breedte : | 861 mm |
| Breedte verpakking : | 46,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 15,0000 KGM |
| Diepte : | 435 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R22 : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R290 : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R407c : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Gewicht : | 13,8 kg |
| Hoogte : | 170 mm |
| Hoogte verpakking : | 21,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 94,0000 CMT |
| Toepassing : | DX (direct expansie) |
| Ventilator diameter : | 200 mm |