Productomschrijving
ECO AGC 312F6 ED Luchtkoeler A2L+A1 230V-1-50Hz
•Lamelafstand 6mm
•Lamelafstand 6mm
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | AGC 312F6 ED |
| Lamelafstand : | 6 mm |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 22,6 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 12 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 28 mm |
| Wijze van ontdooien : | Elektrisch |
| Worp : | 15 – 15 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Overige documenten | 2 MB | |
| Productspecificatie | 236.37 KB | |
| Technische handleiding | 4.14 MB |
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | AGC 312F6 ED |
| Lamelafstand : | 6 mm |
| Luchthoeveelheid : | 4790 – 4790 m³/h |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 22,6 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 12 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 28 mm |
| Wijze van ontdooien : | Elektrisch |
| Worp : | 15 – 15 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Aantal ventilatoren : | 2 |
| Breedte : | 278 mm |
| Breedte verpakking : | 150,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 40,0000 KGM |
| Diepte : | 561 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Gewicht : | 32,5 kg |
| Hoogte : | 468 mm |
| Hoogte verpakking : | 54,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 65,0000 CMT |
| Ventilator diameter : | 315 mm |