Productomschrijving
ECO EVS 061 B 230V-1-50Hz luchtkoeler
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | EVS 061 B |
| Lamelafstand : | 4,5 mm |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 1,9 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 10 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 10 mm |
| Wijze van ontdooien : | Elektrisch |
| Worp : | 2,5 – 2,5 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 507.95 KB | |
| Technische handleiding | 1002.5 KB | |
| PED Certificaat | 510.72 KB |
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | EVS 061 B |
| Lamelafstand : | 4,5 mm |
| Luchthoeveelheid : | 7050 – 7050 m³/h |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 1,9 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 10 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 10 mm |
| Wijze van ontdooien : | Elektrisch |
| Worp : | 2,5 – 2,5 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Aantal ventilatoren : | 1 |
| Breedte : | 278 mm |
| Breedte verpakking : | 46,1000 CMT |
| Bruto gewicht : | 14,9000 KGM |
| Diepte : | 271 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Gewicht : | 4,9 kg |
| Hoogte : | 154 mm |
| Hoogte verpakking : | 17,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 48,5000 CMT |
| Ventilator diameter : | 200 mm |