Productomschrijving
ECO AGS 12LH3 Luchtkoeler A2L+A1 230V-1-50Hz
•Verspringende lamelafstand 3,5/7mm
•Verspringende lamelafstand 3,5/7mm
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | AGS 12LH3 |
| Lamelafstand : | 3,5 mm |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 6,2 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 10 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 10 mm |
| Worp : | 4 – 4 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | AGS 12LH3 |
| Lamelafstand : | 3,5 mm |
| Luchthoeveelheid : | 2680 – 2680 m³/h |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 6,2 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 10 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 10 mm |
| Worp : | 4 – 4 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Aantal ventilatoren : | 2 |
| Breedte : | 278 mm |
| Breedte verpakking : | 46,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 15,0000 KGM |
| Diepte : | 435 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Gewicht : | 10,7 kg |
| Hoogte : | 154 mm |
| Hoogte verpakking : | 20,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 70,0000 CMT |
| Ventilator diameter : | 200 mm |