Productomschrijving
ECO AGC 351A6 LuchtkoelerA2L+A1 230V-1-50Hz
•Lamelafstand 6mm
•Lamelafstand 6mm
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | AGC 351A6 |
| Lamelafstand : | 6 mm |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 15,8 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 12 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 22 mm |
| Wijze van ontdooien : | Elektrisch |
| Worp : | 14 – 14 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Overige documenten | 2 MB | |
| Technische handleiding | 4.14 MB | |
| Productspecificatie | 261.33 KB |
| Serie : | Luchtkoeler |
|---|---|
| Type : | AGC 351A6 |
| Lamelafstand : | 6 mm |
| Luchthoeveelheid : | 2580 – 2580 m³/h |
| Oppervlakte warmtewisselaar : | 15,8 m² |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 12 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 22 mm |
| Wijze van ontdooien : | Elektrisch |
| Worp : | 14 – 14 m |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Aantal ventilatoren : | 1 |
| Breedte : | 278 mm |
| Breedte verpakking : | 96,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 40,0000 KGM |
| Diepte : | 608 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Gewicht : | 25,5 kg |
| Hoogte : | 544 mm |
| Hoogte verpakking : | 72,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 67,0000 CMT |
| Ventilator diameter : | 350 mm |